UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

NAPRAWA UKŁADÓW ZAWIESZENIA

Jednym z ważniejszych układów w samochodzie jest układ zawieszenia. To dzięki niemu samochód pewnie zachowuje się na drodze podczas jazdy. Dlatego warto utrzymywać zawieszenie samochodu w dobrej kondycji przez cały czas użytkownia auta.

W samochodach w zależności od marki, modelu i wielku pojazdu występują bardzo różne układy zawieszenia. W samochodach miejskich spotkamy się z dość prostymi zawieszeniami, których naprawa i utrzymanie w dobrym stanie jest stosunkowo tanie. Zawieszenia wielowahaczowe czy pneumatyczne to natomiast bardziej skomplikowane konstrukcje, które dają większy komfort i pewność prowadzenia samochodu, ale ich utrzymanie kosztuje więcej.

W naszym warsztacie Autopasja zajmujemy się naprawą wszystkich rodzajów zawieszeń – lata doświadczenia na polskim rynku sprawiły, że nie boimy się niczego. Zanim zaczniemy zdiagnozujemy usterki i wspólnie z Tobą wybierzemy co i w jaki sposób ma zostać naprawione.

CENNIK

Wymiana amortyzatoraod 120 zł
Wymiana wahaczaod 80 zł
Geometria i zbieżnośćod 120 zł

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

  • Doświadczenie wielu mechaników
  • Uczciwe podejście do klienta
  • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
  • Dwa warsztaty w Warszawie
  • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

  • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

    Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka