UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

NAPRAWA UKŁADÓW WYDECHOWYCH

Masz problem z układem wydechowym? Jest za głośny, wydaje dziwne dźwięki? Umów się i przyjedź do nas, zgiagnozujemy i naprawimy problemy. Utrzymywanie układu wydechowego jest bardzo ważne gdyż wpływa na moc samochodu i to czy samochód spełnia określone normy podczas badania technicznego.

Wymiana tłumików

Wymina i naprwa tłumników w układzie wydechowym. Mamy części do wszystkich marek i modelów samochodów. Wymieniamy i naprawiamy tłumiki końcowe, środkowe, a także kolektory wydechowe. Zadzwoń i dowiedź się więcej u naszego specjalisty.

Katalizatory i filtry DPF

Wymina, naprawa katalizatorów i filtrów DPF (filtr cząstek stałych) w układzie wydechowym. Na zamówienie mamy dostęp do zamieników jak i oryginalnych części.

CENNIK

Wymiana tłumikaod 80 zł
Wymiana złącza elastycznegood 180 zł
Katalizatory i filtry DPFcena indywidualna

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

  • Doświadczenie wielu mechaników
  • Uczciwe podejście do klienta
  • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
  • Dwa warsztaty w Warszawie
  • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

  • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

    Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka