UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

DIAGNOSTYKA I PRZEGLĄDY

Zanim samochod trafi do warsztatu na naprawę należy ustalić gdzie znajduje się usterka gdyż nie wszystkie problemy są proste do znalezienia. Należy wykorzystać system komputerowy do odczytania błędów i sprawdzenia w samochodzie poprawności informacji podanych przez komputer.

Oprócz diagnostyki usterek w twoim samochodzie mozemy wykonać przegląd samochodu pod względem problemów, które nie są widoczne przez czujniki samochodu w takich miejscach jak układ zawieszenia czy układ hamulcowy.

Chcesz kupić samochód, ale nie masz gdzie sprawdzić jego stanu technicznego? Przyjedź do nas, a dowiesz się wszystkiego co potrzeba od nas. Sprawdzimy grubość powłoki lakierniczej, stanu zawieszenia, silnika i innych elementów.

CENNIK

Diagnostyka komputerowaod 80 zł
Przegląd autaod 80 zł
Przegląd przedzakupowyod 120 zł

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

  • Doświadczenie wielu mechaników
  • Uczciwe podejście do klienta
  • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
  • Dwa warsztaty w Warszawie
  • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

  • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

    Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka