UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

NAPRAWA I SERWIS KLIMATYZACJI

Przed sezonem letnim warto zadbać o prawidłową pracę układu klimatyzacji w samochodzie. Jednym z czynników utrzymania komfortowej temperatury wnętrza pojazdu oraz uniknięciu znacznych kosztów naprawy “zaniedbanej” klimatyzacji są przeglądy okresowe. Celem pełnego przeglądu klimatyzacji jest sprawdzenie szczelności całego układu, odgrzybianie klimatyzacji, oczyszczenie czynnika chłodzącego z ewentualnych zanieczyszczeń oraz wymiana oleju w sprężarce. Dodatkową czynnością w trakcie przeglądu jest odgrzybienie i wymiana filtra kabinowego która ma na celu pozbycie się nieprzyjemnego zapachu.

Napełnienie czynnika chłodzącego

Oferujemy również uzupełnianienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym 134a, do czego wykorzystujemy sprzęt znanej firmy Bosch. Napełnianie może zostać wykonane wraz z odgrzybieniem klimatyzacji oraz sprawdzeniem szczelności układu. Dzięki temu twoja klimatyzacja w samochodzi nigdy Cię nie zawiedzie.

Naprawa nieszczelności układu

W przypadku stwierdzenia usterek w układzie klimatyzacji (nieszczelność, zepsute części) zajmujemy się naprawami tych usterek w instalacji klimatyzacji czyli tzw. serwis klimatyzacji. Dzięki dużemy doświadczeniu ze wszystkimi markami samochodów jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterkę i usunąć przyczynę awarii.

CENNIK

Serwis klimtyzacji (czynnik r134a)299 zł
Serwis klimtyzacji (czynnik r1234yf)1200 zł
Sprawdzenie szczelności układu80 zł
Odgrzybianie klimatyzacji50 zł

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

  • Doświadczenie wielu mechaników
  • Uczciwe podejście do klienta
  • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
  • Dwa warsztaty w Warszawie
  • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

  • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

    Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka