UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

NAPRAWA I WYMIANA SPRZĘGŁA

Sprzęgło w samochodzie ma za zadanie przeniesienie mocy i momentu na układ napędowych, a następnie trafia na koła. Niesprawne sprzęgło powoduje problemy ze zmianą biegów oraz przyśpieszaniem, kiedy tarcza sprzęgła się ślizga. Sprzęgło składa się z kilku elementów, główne z nich: tarcza sprzęgła, wysprzęglik oraz łożyska. Jeśli jest problem ze sprzęgłem najcześciej wymienia się kompletny zestaw, gdyż koszt samej wymiany jest dość wysoki i nieopłacalne jest wymienianie poszczególnych elementów.

Sprzęgła dwumasowe

Zajmujemy się serwisem, naprawą i wymianą wszystkich rodzajów sprzęgieł w samochodowach, również dwumasowych, które coraz częściej występują w samochodach.

Serwis, naprawa i wymiana sprzęgła w dużej mierze zależy od jego rodzaju w danym samochodzie. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach serwisu, wymiany czy naprawy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

 • Doświadczenie wielu mechaników
 • Uczciwe podejście do klienta
 • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
 • Dwa warsztaty w Warszawie
 • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

 • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

  Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

 • Masz inne pytania?

  Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego jeśli masz więcej pytań odnośnie tej usługi.

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka