UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

CZĘSTE PYTANIA

CHIPTUNING - PODNOSZENIE MOCY

Chiptuning to zwiększanie mocy i momentu silnika poprzez poprawę oprogramowania odpowiedzialnego za sterowanie silnkiem (popularnie nazywanego mapą silnika). Tego typu proces jest bezpieczny dla silników, gdyż wykorzystuje sporą rezerwę pozostawioną przez producentów samochodów. Indywidualne podejście do każdego przypadku powoduje poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróży samochodem.

Jak wygląda chiptuning?

Proces zwiększania mocy i momentu (tzw. chiptuning) to proces indywidualny dla każego samochodu. Przed wykonaniem zmian w jednosce sterującej silnikiem (ECU) każdorazowo wykonujemy pomiar wstępny na hamowanii w celu weryfikacji aktualnych parametrów silnika oraz w celu późniejszego porównania. Następnie dokonywana jest zmiana mapy silnika w ECU. Na koniec wykonywany jest pomiar mocy i momentu na już nowej mapie silnika.

Usuwanie filtra DPF/FAP

Usuwanie filtra DPF oraz omijanie zaworu EGR powoduje “odetkanie” silnika, dzięki czemu można uzyskać jeszcze większe przyrosty mocy i momentu silnika w procesie chiptuningu. Usuwanie filtra nie musi wiązać się z podnoszeniem mocy silnika w samochodzie.

CENNIK

Chiptuningod 500 zł
Usuwanie DPFod 200 zł

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

  • Doświadczenie wielu mechaników
  • Uczciwe podejście do klienta
  • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
  • Dwa warsztaty w Warszawie
  • Wysoki wskaźnik cena/jakość
© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka