UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

NAPRAWA I SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW

Prawidłowy serwis i eksplatacja skrzyni biegów zapewni nam jej bezproblemowe działanie na wiele długich lat, gdyż jest to w miarę mało awaryjny element w samochodach. Choć i tu zdarzają się przypadki gdzie nie mamy duże wpływu na awarię i skrzynia wymaga naprawy, a czasem nawet remontu.

W pierwszej kolejności zadbamy o prawidłowy serwis skrzyni biegów zarówno automatycznej jak i manualnej w twoim samochodzie. Podstawowe czyności jakie należy regularnie wykonywać to wymiana oleju oraz filtrów w skrzyniach biegu (zgodnie z zaleceniami producenta danego samochodu). Do każdej skrzyni podejdziemy w indywidualny i profesjonalny sposób.

Napawa skrzyń biegów

Niekiedy skrzynia wymaga już nie serwisu, a naprawy. To również wykonamy w twoim samochodzie. Najczęstsze awarie i usterki w skrzyniach biegów to: zatarte łożyska, zużyte synchronizatory biegów, wymiana zużytych kół zębatych, wycieki oleju, usterki sterowników w skrzyniach automatycznych i wszystkie inne problemy.

CENNIK

Wymiana olejuod 250 zł
Diagnostyka wycieków olejuod 80 zł
Wymiana sprzęgłaod 450 zł
Pozostałe usługiw zależności od skrzyni i usterki

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

 • Doświadczenie wielu mechaników
 • Uczciwe podejście do klienta
 • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
 • Dwa warsztaty w Warszawie
 • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

 • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

  Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

 • Masz inne pytania?

  Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego jeśli masz więcej pytań odnośnie tej usługi.

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka