UMÓW SIĘ ONLINE

Zyskaj czas i umów się do warsztatu online!

UMÓW SIĘ
POLECANE USŁUGI
Diagnostyka i przeglądyFiltry i olejSerwis klimatyzacjiWymiana opon

NAPRAWA I SERWIS UKŁADU KIEROWNICZEGO

Utrzymanie sprawności układu kierowniczego w samochodzie to bardzo ważna sprawa dla bezpieczeństwa oraz znacząco może wpływać na zużycie innych elementów jak zawieszczenie czy opony. Układ ten w zależności od samochodu składa się w wielu pomniejszych układów i elementów, które należy sprawdzać przy każdorazowo w trakcie wizyty w serwisie samochodowym czy na stacji diagnostycznej.

Problemy z układem kierowniczym jeśli występują szybko dadzą nam o sobie znać. Mogą to być takie problemy jak skrzypienie czy stukanie w trakcie kręcenia kołem kierownicy, ściąganie samochodu w lewą lub prawą stronę, drganie koła kierownicy w trakcie jazdy i hamowania. W przypadku samochodów ze wspomaganiem kierownicy zdarzają się problemy z zatartą pompą wspomagania.

Naprawa układów kierowniczych

Podstawową rzeczą jest zdiagnozowanie problemu lub problemów występujących w układzie kierowniczym, gdyż jest to układ naczyń połączonych, każdy element wpływa na inny. Następnie należy przystąpić do wyceny i ustalenia wspólnie z klientem zakresu naprawy lub elementów które są zużyte i należy je wymienić.

CENNIK

Wymiana drążków kierowniczychod 70 zł
Regeneracja lub wymiana przekładni kierowniczejod 500 zł
Wymiana manszetyod 150 zł
Wymiana przegubuod 180 zł
Pozostałe usługiw zależności od skrzyni i usterki

DLACZEGO MY

Oferujemy pełny serwis samochodu od wymiany kloców aż do naprawy skrzyń automatycznych. Obsługujemy wszystkie marki samochodów. Wiele lat doświadczenia i pasja do samochodów to nasze główne atuty, dzięki którym na pewno będziesz zadowolny z usług.

 • Doświadczenie wielu mechaników
 • Uczciwe podejście do klienta
 • To nie tylko nasza praca, ale też pasja
 • Dwa warsztaty w Warszawie
 • Wysoki wskaźnik cena/jakość

CZĘSTE PYTANIA

 • Czy otrzymam kosztorys naprawy?

  Tak, zawsze przed przystąpieniem do naprawy przekazujemy klientom kosztorys i zakres naprawy niezbędnej do wykonania usługi. Otrzymasz od nas wersję papierową jak e-mail!

 • Masz inne pytania?

  Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego jeśli masz więcej pytań odnośnie tej usługi.

© Copyright 2021 - Autopasja - Warsztat samochodowy Warszawa: Bielany i Białołęka